Chociaż w ostatnim czasie słowo „innowacyjny” jest nadużywane, nie będziemy skromni, w naszym przypadku jest jak najbardziej uzasadnione. Metoda stosowana w FootMedica to nowa jakość w kompleksowej pomocy dla stóp. Wyjaśniamy, dlaczego:

 

  1. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania. Działamy certyfikowaną metodą Pro Pedis. W porównaniu do tradycyjnej techniki bazującej na odlewach, w FootMedica wykonujemy wkładki na podstawie pobrania „odcisku” i kształtu stopy w poduszkach próżniowych.
  2. Wykonujemy wkładki na stopę końsko-szpotawą czy do butów wizytowych i na obcasie. Posiadamy jedno z nielicznych urządzeń w kraju, które to umożliwia.
  3. Nasze korekty są precyzyjne. Dzięki elastycznym poduszkom próżniowym możemy wykonać korektę wady stopy i całej kończyny dolnej.
  4. Wkładka jest dopasowana do stopy pacjenta na 100%. Pacjenci aktywnie uczestniczą w procesie tworzenia wkładek. Zanim wyjdą z gotową wkładką, mierzą ją i informują nas o komforcie i dyskomforcie. A my robimy wszystko, aby wyszli zadowoleni.
  5. Stosujemy nowoczesne materiały, które są termoformowalne, odciążające, amortyzujące, wspomagające oraz…
  6. Nasze wkładki są korygujące, a to oznacza, że w przeciwieństwie do tradycyjnych wkładek, wspomagają i stymulują określone funkcje stopy.
  7. Dbamy o higienę. Wkładki posiadają powłokę pokrytą nanocząsteczkami srebra, która przeciwdziała rozwojowi grzybów i bakterii chorobotwórczych. Dodatkowo, wkładki wykonane w FootMedica możesz myć, bez obaw, że materiały stracą swoje właściwości lub wkładka ulegnie zniszczeniu.
  8. Nasza wkładka nie jest wieczna, ale długo będzie Ci służyć. Nie ma problemu z wykonaniem ponownej korekty tej samej wkładki. Gdy podczas konsultacji fizjoterapeuta dostrzega zmiany na stopie, po podgrzaniu wkładki w specjalnym urządzeniu, może na nowo wykonać korektę.
  9. Są po prostu ładne. Możesz wybrać kolor i wzór wkładki.
  10. Działamy rzetelnie i szybko. Wykonujemy wkładki w trakcie 1 wizyty, do 1 godziny.